HAKKIMIZDA

Akdeco Membran Kapak 2007 yılından beri Sakarya ve çevresinde Membran Kapak ve Pvc Doğrama üzerine   faaliyet göstermektedir. Günümüzde dünyada ve yurdumuzdaki teknolojinin hızla yaşamımıza girmesinden dolayı sadece teknik mekanlarda değil; aklımıza gelen her yerde, ev, otel, hastane, resmi ve özel daireler, ofisler v.b. gibi kullandığımız tüm mekanları daha rahat ve kullanışlı hale gelmesi için yıllar içerisinde ürün yelpazemizi çeşitlendirerek hizmete devam etmeyi amaçlamaktayız..

STRATEJİMİZ:

1- İNSAN: İnsana verilen önem, insana yapılan yatırımdır. Bu nedenle firmamız, bünyesindeki insan unsuruna en geniş verimi sağlayabileceği, üretkenliğini arttırabileceği çalışma ortamı vermeyi hedeflemektedir. Bu koşullara sahip olan insan işini sevecek, sahiplenecek ve böylelikle en yüksek motivasyona (verime) ulaşacaktır.

2-PAZARLAMA: Kaliteyi zengin ürün yelpazesi ile birleştirerek pazar payımızı sürekli yükselterek önümüzdeki yıllar içerisinde de işlerimizde büyüme kaydetmeyi hedeflemekteyiz.

3-KAYNAK: Değerlendirmemiz varolan kaynakları doğru olarak tespit etmek, bunları isabetli kullanmak ve kaynak artırımını daimi hedef haline getirmektedir.

4-EĞİTİM: Sağlıklı bir temel yapıya kavuşmamız için personelimizin üretim ve satış süreçlerinde eğitime önem verilmektedir.

5-SOSYAL BİLİNÇ: Firma amaçlarımızı gerçekleştirirken ahlaki değerlere sadık kalmak, kaynaklarımız içinde yaşadığımız topluma yarar sağlayabilecek şekilde değerlendirebilmeyi hedefliyoruz.

6-TEKNOLOJİ: Elimizdeki kaynaklarımızın en iyi kullanımının yanı sıra onları geliştirmeli ve gelişen teknolojik imkanları firma yapımıza adapte etmekteyiz.